Нові фінансові можливості

Вітаємо Вас на новій сторінці Porsche Finance Group!

Від мрії про автомобіль до автомобіля твоєї мрії.

Porsche Finance Group представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». В Україні ми надаємо послуги клієнтам офіційних дилерів Volkswagen, Audi, Seat та Porsche: фінансового, оперативного лізингу, кредитування, управління автопарками, посередництва при страхуванні автомобілів, придбаних з фінансуванням або за готівку.   Здійсність свою мрію про автомобіль! Звертайтесь, будь ласка, до Вашого дилера Volkswagen, Audi, Seat та Porsche. 

Porsche Finance Group

запроваджує правила протидії корупції та сприяння чесній конкуренції

Одним із показників успішності для Porsche Finance Group є дотримання високого рівня бізнес-репутації. Тому цього року компанія розробила й запровадила серед своїх співробітників правила, що допоможуть протидіяти корупції (Anti-Corruption Guidelines), а також норми, які сприятимуть чесній конкуренції (Anti-trust Guidelines).

Детальніше тут

Фліт-менеджмент!

Що ми робимо? Ми надаємо рішення для вашого автопарку.

Porsche Finance Group пропонує унікальні послуги «управління автопарками» для кожного з наших клієнтів. Найголовнішим для нас є найвища якість та ефективність запропонованих рішень. Ми не боїмося залишити відомий всім шлях задля пошуку нових можливостей. Ми не просто прагнемо задовольнити вимоги наших партнерів, ми намагаємося кожного дня приємно вразити Вас!

Детальніше тут

Das WeltAuto.

Автомобілі з пробігом. Гарантовано якісні.

Das WeltAuto - всесвітньо відома програма концерну Volkswagen щодо продажу та обслуговування автомобілів з пробігом. В основі цієї програми - високі стандарти технічного та зовнішнього стану автомобілів, оформлення місць продажу, набір унікальних послуг та пропозицій.  Porsche Finance Group, як партнер програми, пропонує Вам послуги фінансування та страхування автомобілів з пробігом.

Особистий кабінет

Для наших клієнтів ми запровадили новий сервіс - програму «Особистий кабінет».


Автомобіль після аукціону за суперціною!