PORSCHE FINANCE GROUP

Porsche Finance Group є частиною Porsche Holding і, як міжнародна компанія, пропонує широкий асортимент послуг. Ми надаємо послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT та CUPRA як для юридичних, так і для фізичних осіб.

Крім того, ми пропонуємо корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців автомобілів.

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні ТОВ "Порше Лізинг Україна", ТОВ "Порше Мобіліті" та ТОВ "Порше Страхове Агентство". Вони є власністю австрійського "Порше Банку", який в свою чергу належить до Porsche Holding (концерн Volkswagen).

Приватне підприємство Porsche Holding, яке розташоване в мальовничому австрійському місті Зальцбург, - найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи. Воно має свої представництва в 27 країнах світу, включаючи Південну Америку та Азію.

Сьогодні Porsche Bank – сучасна компанія, яка постійно розширюється. У сферах лізингу транспортних засобів та страхування Porsche Bank є безсумнівним лідером на ринку Австрії вже понад 50 років.

Історія

Все почалося з Жука.

6 березня 1966 року Porsche Konstruktionen KG запустила новий тип фінансування в Австрії. Це була перша компанія, яка повністю присвятила себе лізингу транспортних засобів.