Регламентне ТО

Необхідний мінімум в обслуговуванні автомобіля

Posche Finance Group Ukrine бере на себе проведення обов’язкових робіт по пробігу та/або строку експлуатації автомобіля зазначених заводом-виробником для коректної експлуатації.

Передаючи на обслуговування автомобіль за цим пакетом технічного сервісу, Ви отримуєте контроль за переліком, вартістю та своєчасністю виконання обов’язкових робіт.

Зв'яжіться з нами

Ключові переваги

Мінімальний платіж та отримання контролю з боку фахівців Porsche Finance за всіма роботами з технічного обслуговування

Отримання послуг технічного обслуговування на офіційних сервісах по всій території України

Для кого?

Цей пакет обирають компанії, які мають власного фахівця з управління автопарку та можуть адмініструвати додаткові роботи по обслуговуванню автомобілів.

Легкий старт при оптимальній вартості обслуговування!

Зв'яжіться з нами!

У Вас виникли запитання чи Ви хотіли б отримати більше інформації про наші послуги?

Наш представник із задоволенням проконсультує Вас. Разом ми дізнаємося, які рішення найкраще відповідають Вашим потребам.

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ

Вас також може зацікавити

Страхування

З нашим страхуванням Ви завжди в безпеці. В рамках міжнародних угод ми стратегічно співпрацюємо з найкращими страховими компаніями.

Кредит

Бажання отримати автомобіль Вашої мрії можна легко реалізувати! Не обов’язково вносити повну вартість покупки, Ви можете легко розділити її на щомісячні платежі.

Пошук дилера

Шукаєте партнера Porsche Finance Group Ukraine у вашому регіоні? Наша інтерактивна карта спрощує пошук. Просто оберіть бренд, введіть адресу та легко знайдіть дилера, якому довіряєте.