Ультра фінансування нових Audi 

 

Експресивний дизайн, передові технології, мистецтво задовольняти найвищі вимоги та неприборканий драйв від керування -  все це поєднано в нових Audi. Твій світ без обмежень з автомобілем Audi та новими умовами фінансування від Porsche Finance Group Ukraine.

 

В дилерській мережі Audi діють нові програми з фінансування та страхування. Поспішайте замовити новий автомобіль Audi на сенсаційних умовах від 0,01% річних на 2 роки. 

 

Деталі дізнавайся у офіційних дилерів  Audi .

 

 

Автомобілі на складі

Щастя рухатися разом

Новий простір для ваших мрій

Твій світ без обмежень 

 Впустіть прогрес у ваше життя

 

Час діяти настав

Позитивні враження гарантовані 

 

 

Умови* UAH EUR USD
Спосіб придбання автомобілів** фінансовий лізинг, кредит фінансовий та оперативний лізинг фінансовий та оперативний лізинг
Відсоткова ставка (річна) 0,01% на перший або два роки фінансування, з наступного року – стандартна процентна ставка 0,01% на перший або два роки фінансування, з наступного року – стандартна процентна ставка 0,01% на перший або два роки фінансування, з наступного року – стандартна процентна ставка
Авансовий платіж від 30% від 15% від 15%
Термін фінансування до 60 місяців до 60 місяців до 60 місяців
Адміністративний платіж 2,5% від суми фінансування 2,5% від суми фінансування 2,5% від суми фінансування
Страхування КАСКО. Франшиза 0,5% страховий тариф 6,9% страховий тариф 6,9% страховий тариф 6,9%
Страхування КАСКО. Франшиза 0% страховий тариф 7,9% страховий тариф 7,9% страховий тариф 7,9%
перший внесок, % від вартості авто 12 місяців 12 місяців 12 місяців 24 місяці 24 місяці 24 місяці
у гривні за курсом до дол США за курсом до євро у гривні за курсом до дол США за курсом до євро
від 15% 15,99% 0,01% 0,01% 15,99% 9,5% 8,5%
від 30% 0,01% 0,01% 0,01% 15,99% 0,01% 0,01%
від 60% 0,01% 0,01% 0,01% 0,01% 0,01% 0,01%

*Кредитує ТОВ "Порше Мобіліті" (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 2199 від 01.06.2017).

Фінансовий та оперативний  лізинг надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).

 

**Фінансування для фізичних осіб пропонується виключно в гривні.

Фінансування для юридичних осіб пропонується в гривні, доларах та євро.

 

Audi e-tron

Формуємо майбутнє разом. Це ваш шанс: пориньте разом з Audi e-tron у захоплюючий світ електромобільності, щоб стати частиною майбутнього. Перший позашляховик з повністю електричним двигуном - ваш спортивний і надійний супутник на шляху до нових часів. Електродвигун автомобіля здатен розвивати пікову потужність у 265 кВт протягом 60 секунд. 

 

Audi A4

Втілення спортивних якостей, емоцій та престижності. Ці якості особливо добре помітні завдяки акцентам на динамічних елементах quattro та гармонійним пропорціям. Високоякісний та високотехнологічний салон, новітні технології цифрового обладнання, інформаційно-командної системи Infotainment і допоміжних систем водія гармонійно доповнюють загальне враження.

 

Audi A6

Коли дизайн поєднується з ефективністю, а спортивність - зі стилем. Коли інновації та завершеність гармонійно співіснують, а прогресивна елегантність відчувається в кожній лінії. Коли форма та функціональність стають викликом, а пріоритет надається прогресу. Тоді в бізнес-класі з'являється новий лідер: Audi A6 Limousine. Ще атлетичніший. Величний, як завжди.

 

Audi Q3

Потужність і виразність. Місткість та універсальність: концепція простору. Сімейний позашляховик з численними універсальними талантами. Інтелектуальні системи допомоги водієві надають підтримку в умовах міста, під час тривалих поїздок та паркування і підвищують загальний рівень комфорту нового Audi Q3.

 

Audi Q7

Універсальний позашляховик преміум класу. Новітні технології мультимедіа й систем допомоги водію, вражаюче враження від керування завдяки повному приводу quattro та інтелектуальним рішенням, що використані в конструкції підвіски, потужний дизайн і просторий салон, що вміщує до семи осіб - усе це Audi Q7.

 

Audi Q8

Стриманий і благородний дизайн. Сідайте і насолоджуйтесь. Завдяки ширині, що становить два метри, Audi Q8 у ролі позашляховика-купе забезпечує надзвичайне відчуття простору. Різноманітні інтелектуальні системи, починаючи з MMI touch response і закінчуючи системою голосового керування, та високотехнологічна система навігації ведуть просто в цифрову епоху. 

 

 

 

Деталі у офіційних дилерів Audi