#БІЖУ ЗА ТВОЄ СЕРЦЕ

26 травня 2019 року команда Porsche Finance Group Ukraine взяла участь у масштабному благодійному Пробігу під каштанами. Як повідомляють організатори, цього року заради благодійної мети пробігло понад 20 тисяч учасників, що дозволило зібрати майже 3 млн грн. Більша частина коштів передана Центру дитячої кардіології і кардіохірургії, також чеки отримали Інститут очних хвороб і тканинної терапії та фонд "HAPPY PAW" на придбання матеріалів у притулок для тварин.

"Пишаємося, що і компанія в цілому, і наші співробітники стають частиною такої доброї справи", - коментує директор Porsche Finance Group Ukraine Йоахім Арер, - "Мріймо і докладаймо ще більше зусиль, щоб кожне дитяче серце могло відчути життєву енергію і радість, щоб Україна виховувала здорових малюків і бачила щирі дитячі посмішки. Адже успішне майбутнє - за здоровим і щасливим поколінням".

 

Про Porsche Finance Group Ukraine

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство».  Працює в Україні з 2008 року. PFG Ukraine є власністю австрійського «Порше Банку», який належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» - найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи.

Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche  та MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців цих марок автомобілів.

 

Контакти

Управління зовнішніх та внутрішніх комунікацій Porsche Finance Group Ukraine

E-mail: kateryna.illarionova(kwfat)porschefinance(kwfdot)ua