Електронний поліс КАСКО в дилерській мережі Volkswagen, Audi та SEAT

З 20 травня страховий партнер Porsche Finance Group Ukraine  Страхова компанія «УНІКА» запустили продаж електронного полісу КАСКО для клієнтів, що купують автомобілі за власні кошти у дилерській мережі Volkswagen, Audi та SEAT.

 

Відтепер не потрібно гаяти час для отримання паперового договору КАСКО в автосалоні - електронний поліс завжди доступний на власному смартфоні або планшеті.

 

«Porsche Finance Group Ukraine є стратегічним Партнером УНІКА з 2012 року, і разом ми дбаємо про інноваційні підходи на ринку страхових послуг України. В подальшому ми плануємо поширити цей досвід на всю лінійку КАСКО» − коментує Тамаш Райнаї, перший заступник Голови правління СК «УНІКА».

 

 

UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів. Страхова компанія «УНІКА» володар  Customer's Friend- Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації  ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами.

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Близько 20 000 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 10,1 мільйона клієнтів в 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку більше 21%. UNIQA працює на 15 ринках в зростаючому регіоні ЦСЄ: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина та Україна. UNIQA Group також включає страхові компанії в Швейцарії і Ліхтенштейні.