Audi A3 Limousine

Стрімка динаміка, переконлива солідність, традиційна якість - все це новий Audi A3. Його енергія та потужний драйв відчуваються на рівні свідомості. Ви просто приречені на комфорт найвищого рівня. Прекрасна керованість, повне підпорядкування водієві - Audi A3 розуміє Вас практично з півслова. Візуалізуйте прогрес. У Вас для цього досить можливостей. Бездоганна функціональність технічних систем та атлетичні спортивні форми красномовно нагадують про високий професіоналізм його творців.

Audi A3 Limousine
Платежі у гривнях за курсом до
дол. США*
Пропозиція на фінансування
Audi A3 Sportback
Термін фінансування
60 місяців
Авансовий платіж
50%
Відсоткова ставка
10,5% (змінювана)
Одноразова комісія
13 367,88 грн
Щомісячний платіж
9 451,66 грн
СК "УНІКА" (франшиза 0,5%) щомісячний платіж
3 555,98 грн

*Розрахунок здійснено виходячи з наступних даних: строк фінансування - 60 місяців, річна відсоткова ставка - 10,5%, виплати здійснюються в гривні за комерційним курсом, що передує дню виставлення рахунка. Цифри є орієнтовними і дозволяють лише приблизно оцінити Ваші витрати.

Увага! В лізинговий місячний платіж вже включені обов'язкові для всіх автомобілів, придбаних з фінансуванням, виплати до пенсійного фонду України та страхування КАСКО. Це зменшує Ваші витрати на початку фінансування.

Porsche Finance Group Ukraine: послуги фін. лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008), ліцензія на надання послуг фінансового лізингу, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).