Polo Sedan

Подивіться на світ ширше. Зустріньтеся з концептуально новим стилем від Volkswagen, що відображений в новому Polo sedan. Кожна лінія корпусу сповнена витонченості, простоти та чіткості і втілює лаконічний та елегантний дизайн. Один упевнений штрих, візуально з'єднуючи фари, окреслює виразний контур передньої частини кузова і додає вигляду автомобіля вишуканості в поєднанні з динамічністю.

Polo Sedan
Платежі у гривнях за курсом до
дол. США*
Пропозиція на фінансування
Polo sedan
Термін фінансування
60 місяців
Авансовий платіж
50%
Одноразова комісія
6 205,96 грн
Відсоткова ставка
10,5%
СК "УНІКА" (франшиза 0,5%) щомісячний платіж
1 677,95 грн
Щомісячний платіж
4 742,90грн

*Розрахунок здійснено виходячи з наступних даних: строк фінансування - 60 місяців, річна відсоткова ставка - 10,5%, виплати здійснюються в гривні за комерційним курсом, що передує дню виставлення рахунка. Цифри є орієнтовними і дозволяють лише приблизно оцінити Ваші витрати.

Увага! В лізинговий місячний платіж вже включені обов'язкові для всіх автомобілів, придбаних з фінансуванням, виплати до пенсійного фонду України та страхування КАСКО. Це зменшує Ваші витрати на початку фінансування.

Porsche Finance Group Ukraine: послуги фін. лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008), ліцензія на надання послуг фінансового лізингу, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).