Porsche Finance Group Ukraine приєдналася до екологічної ініціативи Регіональної обласної екологічної ініціативи «Збереження агро-біорізноманіття Карпатських гір», спрямованої на відновлення популяції карпатських буйволів. Порятунок карпатських буйволів - це унікальний екологічний проект, підтримуючи який Porsche Finance Group Ukraine, сприяє збереженню різноманіття життя на Землі, а також привертає увагу громадськості до проблеми зникнення рідкісних видів тварин. Таким чином, компанія демонструє свою прихильність до екологічної стійкості відповідно до благодійної місії Porsche Finance Group, згідно з якою компанія надає допомогу тим людям і організаціям, які її дійсно потребують.

  Карпатські буйволи - найпівнічніша популяція в світі. Їх привезли з Азії багато століть тому, протягом яких вони повністю акліматизувалися для життя в Карпатах. До ХХ століття в кожному Закарпатському селі трималися сотні цих унікальних тварин, але зараз поголів'я буйволів скорочується. В 2008 році в Україні налічувалось всього 40 особин.

  Як соціально-відповідальна компанія, Porsche Finance Group Ukraine запропонувала свою допомогу у порятунку цього унікального виду тварин. Починаючи з 2012 року, компанія фінансує стадо з 6 голів.

Організація "Збереження агро-біорізноманіття Карпатських гір" є місцевою ініціативою, спрямованою на збереження зникаючих видів домашніх і диких тварин. З цією метою в селі Стеблівка Хустського району Закарпатської області була заснована "Станція порятунку", яка займається розведенням карпатських буйволів та інших зникаючих видів, а також підтирмує і консультує фермерів, які тримають їх у своїх господарствах.

В 2016 році було реалізовано п`ять нових проектів. Були засновані нові ферми з розведення та утримання буйволів.

З більш детальною інформацією щодо діяльності цієї організації можна ознайомитися на сайті

Наша ініціатива була висвітлена в наступних медійних виданнях:

http://www.autocentre.ua/news/events/volkswagen-audi-porsche-47790.html

http://www.autocentre.ua/ac/leisure/auto-tourism/progulki_po_karpatam_steblevka_v_gostjakh_u_bujvolov-20160.html

http://delo.ua/business/kso-porsche-finance-vstal-na-zaschitu-karpatskih-bujvolov-182740/

http://statuspress.com.ua/publications/karpatskie-bujvoly-%E2%80%93-eshhe-odin-ischezayushhij-vid.html#.UBp3oSli9ck.facebook

http://olegtern.livejournal.com/208739.html