Правила поведінки

 Porsche Finance Group Ukraine прийняла внутрішній Кодекс поведінки, в якому уніфіковано  основні морально-етичні принципи роботи компанії відповідно до системи Compliance (дотримання міжнародних принципів).

 У нашому розумінні, Кодекс поведінки - це не список чітких інструкцій, а орієнтир у виборі правильних дій, що містить поради і рекомендації щодо виконання роботи. Даний Кодекс містить найважливіші базові принципи нашої діяльності та стане у нагоді під час вирішення складних правових та етичних питань, з якими стикаються співробітники.

Поряд із загальними правилами трудової дисципліни, Кодекс поведінки містить рекомендації із запобігання корупції та конфліктів інтересів, побудови відносин з діловими партнерами та третіми особами, безпеки персональної та внутрішньої інформації компанії тощо.

Окрім цього, будучи частиною Групи Порше Холдинг - одного з провідних світових дистриб'юторів автомобілів, відомого високим рівнем соціальної відповідальності та етичними стандартами, підкріпленими багаторічною діяльністю - PFG Ukraine також надає велике значення відповідності своєї підприємницької діяльності основним міжнародним конвенціям, положення яких містять важливі інструкції щодо поведінки для компаній, що діють в міжнародному масштабі, та для їхніх працівників. Саме ці рекомендації займають чільне місце у новому Кодексі поведінки, разом із вимогами національного законодавства, внутрішніми правилами та цінностями Групи Порше Холдинг.

 Займаючись автофінансуванням, ми намагаємося пропагувати мобільність в інтересах суспільного блага, не забуваючи про індивідуальні потреби, екологічні та економічні вимоги, що постають перед кожним міжнародним підприємством. Те, що PFG Ukraine керуватиметься принципами Compliance і застосовуватиме норми Кодексу поведінки,  посилить наші позиції і позитивно вплине на бізнес в цілому.