Whistleblower System

Ділова етика разом із дотриманням законів та правил є основою нашої корпоративної політики та головними пріоритетами Volkswagen Group. Вони закладають основу для гарної репутації Volkswagen Group та її брендів, для довіри клієнтів і ділових партнерів, добробуту її співробітників, а також стабільного економічного успіху.

Для протидії можливим порушенням законів та правил, їх якнайшвидшому виявленню та вживанню коригуючих заходів у Volkswagen Group реалізована можливість повідомляти про потенційні порушення, якщо існує обґрунтована підозра.

 

Контактна інформація для повідомлення про потенційні порушення:

 

 

Гаряча лінія:

Т: +49 (0) 69 65 30 04 90
Звернутися до омбудсмена можна наступними мовами: німецька, англійська, іспанська, португальська, чеська, китайська та італійська.


F: +49 (0) 69 65 00 95 23
Інформація щодо корупції може бути передана факсом англійською чи німецькою мовами.

 

Поштова адреса:

Volkswagen Group whistleblower system
Поштова скринька 1717
38436 Вольфсбург Німеччина

 

E-mail:

io(kwfat)volkswagen(kwfdot)de

Омбудсмени:

Доктор Райнер Бухерт (Юрист)
Телефон: +49 6105 921355 або +49 69 71033330
e-Mail: dr-buchert(kwfat)dr-buchert(kwfdot)de


Томас Рорбах (Юрист)
Телефон: +49 69 65300356
e-Mail: rohrbach(kwfat)ra-rohrbach(kwfdot)de

 

Онлайн звернення до омбудсмена:

Додатково до вищезазначених методів звернення особа, яка повідомляє про порушення, може також використовувати Business Keeper Monitoring System (BKMS) для подачі онлайн повідомлення. Використовуючи дану систему звернення можуть бути направлені до омбудсменів Volkswagen Group з будь-якої точки світу, в будь-який час із використанням захищеного каналу зв'язку та зі збереженням анонімності особи, яка звертається (за її бажанням).
Ви можете отримати доступ до системи Business Keeper Monitoring System (BKMS) англійською та німецькою мовами за наступними посиланнями:

http://www.ombudsleute-der-volkswagen-ag.de
http://www.ombudsmen-of-volkswagen.com