"АХА Страхування"

 

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування» - один з лідерів на ринку ризикового страхування України, представлена на українському страховому ринку з 2007 року, входить до французької Групи AXA. Дев'ятий рік поспіль AXA - страховий бренд №1 у світі. У 2014 році АХА визнана Найкращим зеленим страховим брендом світу. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

За 12 місяців 2016 року АХА в Україні зібрала понад 1,4 млрд грн страхових премій, що на 29% або на 311 млн. грн перевищує результат попереднього року.

 «Ми вдячні нашим клієнтам за підтримку і довіру, адже завдяки їм навіть в непростий час кризи нам вдалося не тільки підтвердити свої позиції лідера, а й зробити чимало революцій в обслуговуванні - запустити продукти з онлайн активацією, послугу автовідновлення договорів КАСКО, клієнтський портал «Моя АХА» і багато іншого. У центрі всіх наших нововведень, інноваційних послуг і процесів завжди стоїть клієнт, його захист і наше бажання передбачати його очікування, - прокоментував Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування».

 Компанія завжди приділяє велику увагу соціуму, в якому веде свою діяльність. Не перший рік «АХА Страхування» є найбільшим платником податків у страховому секторі України.

З 1 жовтня 2017 року клієнти офіційної дилерської мережі Volkswagen, Audi та SEAT, які укладають договір страхування КАСКО з СК "АXA страхування" отримують додаткову перевагу. В разі настання страхового випадку клієнт безкоштовно отримає підмінний автомобіль на період відновлення пошкодженого за умови здійснення ремонтних робіт та наявності підмінного автомобіля в офіційного дилера.

Ви можете розрахувати свій страховий тариф за допомогою калькулятора!

  

А також дізнатись про умови та тарифи наших страхових партнерів у Вашого дилера.

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати, звернувшись до відповідальних працівників Porsche Finance Group Ukraine:

Тел. +38 (044)498 66 01 (внутр. 1214 або 1262)