УНІКА

 

UNIQA Insurance Group (UNIQA) є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках Австрії, Центральної та Східної Європи. UNIQA представлена 38 компаніями у 18 країнах, в яких 20 000 співробітників та екслюзивних партнерів обслуговує більше 10 мільйонів клієнтів. UNIQA здійснює свою діяльність в Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії та в Україні. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%.

 UNIQA Insurance Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 900 тисяч страхових полісів.

 Страхова компанія «УНІКА»

Приватне Акціонерне Товариство «Страхова компанія «УНІКА» створена 10 лютого 1994 року, до 2010 року - Страхова компанія «Кредо-Класик»
Страхова компанія «УНІКА» здійснює активну страхову діяльність на всій території України. Регіональна мережа УНІКА налічує 24 дирекції в областях України, 22 Генеральних Представництва і більше 250 відділень, в т.ч. точок продажів. Компанія здійснює більше 90 видів страхової діяльності, і має 31 ліцензію, виданих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

Ексклюзивні переваги страхування від Porsche Finance Group Ukraine.
Починаючи з 20.11.2017 кожен клієнт офіційної дилерської мережі VW, Audi та SEAT, який купує автомобіль з фінансуванням Porsche Finance Group Ukraine або за власні кошти та укладає договір страхування КАСКО з СК "УНІКА", отримуватиме ексклюзивну перевагу: підмінний автомобіль на період ремонту власного в разі настання страхового випадку.
Послуга надаватиметься всіма офіційними дилерськими підприємствами VW, Audi та SEAT за умови здійснення ремонтних робіт, а також наявності підмінного автомобіля на даному дилерському підприємстві.  

Ви можете розрахувати свій страховий тариф за допомогою калькулятора!

 

А також дізнатись про умови та тарифи наших страхових партнерів у Вашого дилера.

 

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати, звернувшись до відповідальних працівників Porsche Finance Group Ukraine:

Тел. +38 (044)498 66 01 (внутр. 1214 або 1262)

 

Ліцензія: ПрАТ «СК «УНІКА» Серія АЕ № 293990 від 07.08.2014 року.