Насолоджуйтесь життям, де б ви не були

    

 Найкраще для подорожей всією родиною

  

Обирайте вигідні умови кредитування, лізингу та страхування від Porsche Finance Group Ukraine  

 

 

 

 

Немає значення, чи бажаєте ви швидко доставити вантаж, чи забрати дітей зі школи: Caddy готовий до всіх завдань, що стають перед вами щодня. Надійний та універсальний, як і його попередники, зараз - у 4-му поколінні - він став ще комфортнішим та економічнішим. Завдяки цьому він є надзвичайним автомобілем. І бездоганним позашляховиком.

 

Porsche Finance Group Ukraine незмінний фінансовий партнер Volkswagen пропонує прозорі та вигідні умови кредитування, фінансового та оперативного лізингу. Консультанти в офіційних дилерських центра підберуть оптимальне рішення для вашої родини або вашого підприємства.

 

Ми співпрацюємо з надійними страховими партнерами. Ми гарантуємо своїм клієнтам отримання якісних страхових послуг.     

 

 

Volkswagen Caddy Kombi

Купуйте з фінансування від 147 грн/день*

 

Вартість авто 472 205 грн з ПДВ
Термін фінансування 5 років
Тип фінансування фінансовий лізинг
Валюта USD
Відсоткова ставка 10,5% (змінюванна)
Авансовий платіж, 60% 283 317 грн з ПДВ
Одноразова комісія 2,50 % 4 722 грн з ПДВ
Витрати на реєстрацію авто 1 905 грн з ПДВ
Щомісячний платіж включно з:
Страховий платіж** 2 010 грн з ПДВ
Лізинговий платіж 4 398 грн з ПДВ
Залишкова вартість (0,00 %) 0,00 грн

 

* Пропозиція розрахована зі  врахуванням терміну фінансування строком на 5 років, за умови сплати від 60 % авансового платежу\вартості автомобіля. Розрахунок всіх сум здійснено станом на 25.11.2019 виходячи із зазначених вище даних, значення відсоткової ставки 10,5% річних у доларах (змінювана), та без урахування будь-яких інших додаткових витрат, окрім вищезазначених, всі такі суми, розрахунки та результати обробки запитів є орієнтовними та підлягають зміні при укладенні відповідного договору. Послуги фінансового лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (Довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008, ліцензія на надання послуг фінансового лізингу видана відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).

** Одне місце водія або всі посадкові місця (за тех. характеристивами ТЗ)