Популярні запитання (FAQ)

У Вас виникли запитання?
Тут Ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про лізинг, кредит та страхування.

Якщо Ви все ще не знайшли відповідь, будь ласка, зв’яжіться з нами:

Звʼяжіться з нами

Лізинг

Це вид інвестиційної діяльності, який передбачає користування майном за певну платню, на певних умовах, протягом визначеного строку, що обумовлюється в договорі, з правом викупу по закінченню терміну дії договору.

Для юридичних осіб:

 • Немає необхідності створювати власне автомобільне господарство.
 • Автомобіль не може бути предметом податкового арешту, також не можуть бути накладені обтяження третіх осіб.
 • Немає необхідності оформляти Договір Застави, завіряти його нотаріально та сплачувати Державне мито.
 • Комісійні платежі у межах Договору Лізингу відносяться на валові витрати та зменшують базу оподаткування.
 • Податковий кредит на всю суму вартості лізингового Договору виникає в момент передачі автомобіля (крім легкових автомобілів).
 • Немає регіональної залежності.

Для фізичних осіб:

 • Термін розгляду справи не перевищує 3 днів. За умови надання повного пакету документів.
 • Ви маєте можливість розподілити платежі за Договором КАСКО-Страхування на рік зі сплатою рівними частинами щомісячно.
 • Ви маєте можливість розподілити внесок до Пенсійного Фонду на весь термін лізингу.
 • Немає необхідності оформляти Договір Застави, завіряти його нотаріально та сплачувати Державне мито.
 • Автомобіль не може бути предметом податкового арешту, також не можуть бути накладені обтяження третіх осіб.
 • Відсутність регіональної залежності.

Фінансування здійснюється в гривні. Але в залежності від умов обраного фінансового продукту, розмір щомісячних платежів може залежати від курсу валюти, вказаної в умовах договору.

Так, але не раніше як після 12 місяців дії договору. Для цього Вам потрібно буде виплатити залишкову вартість автомобіля та комісію за дострокове припинення договору лізингу.

У офіційних дилерів Volkswagen, Audi та SEAT в Україні.

 • Рахунки формуються та відправляються клієнтам в перших числах місяця (в першу чергу електронною поштою, потім укрпоштою).
 • Якщо контракт було активовано в другій половині місяця, графік лізингових платежів зміщується на один місяць (наприклад, якщо контракт було активовано 20 травня, то наступний рахунок клієнту буде виставлено лише в липні).
 • Для отримання рахунків за Вашим договором фінансування електронною поштою необхідно надіслати повідомлення з Вашої електронної скрині на адресу service@porschefinance.ua з наступною темою "E‑mail", текстом "Прохання направляти рахунки для договору фінансування №0000****".

 • Дострокове закриття Договору фінансового лізингу можливе лише після сплати дванадцяти платежів (тобто наприкінці 12 місяця дії договору).
 • Рахунки на дострокове закриття Договору фінансового лізингу виставляються в другій половині місяця, тобто рахунок за поточний місяць має бути сплачений, після чого Лізингоодержувач направляє заяву електронною поштою на адресу service@porscheleasing.com.ua в наступному вигляді: «Прошу виставити рахунок для дострокового закриття договору №0000****, оформлений на ПІБ». Разом з рахунком на дострокове закриття Лізингоодержувач отримує додаткові документи (акт остаточного виконання зобов'язань сторонами, акт прийому-передачі, угоду про перегляд ціни). Для зняття автомобіля з реєстрації необхідно надати оновлені фотографії автомобіля в електронному вигляді (фотографії ТЗ в цілому, салону та номерів кузову: на склі, на кузові та дублююча табличка).
 • При частковому достроковому погашенні сума має бути кратною стандартному лізинговому платежу. В цьому випадку клієнт отримує разом з рахунком оновлений графік лізингових платежів (період лізингу залишається незмінним, зменшується розмір лізингових платежів). Заяви на часткове дострокове погашення потрібно направляти до 2 числа кожного місяця.

Для виїзду за кордон на автомобіль, який перебуває в лізингу, необхідно оформити нотаріальне доручення та тимчасове свідоцтво про реєстрацію автомобіля. Для цього Лізингоодержувачу потрібно письмово звернутися до ТОВ "Порше Лізинг Україна".


Лізингоодержувач повинен сплачувати щомісячні платежі до 15 числа поточного місяця. У разі несвоєчасної сплати даних рахунків до Лізингоодержувача застосовуються наступні санкції:

 • Пеня у розмірі 10% річних від вчасно невиплаченої суми за кожен день затримки до моменту повної виплати Платежу.
 • Штрафні санкції за вимоги щодо сплати, надіслані ТОВ «Порше Лізинг Україна»: еквівалент 15 дол. США/Євро за першу вимогу, еквівалент 20 дол. США/Євро за другу вимогу, еквівалент 25 дол. США/Євро за третю вимогу (якщо ТОВ «Порше Лізинг Україна» вирішить надіслати таку третю вимогу).
 • Компенсація будь-яких витрат, понесених ТОВ «Порше Лізинг Україна» та/або винагороди, включаючи, окрім іншого, гонорари юристам, судові та позасудові витрати, нараховані/виплачені з метою відшкодування сум, не виплачених Лізингоодержувачем у відповідності до Контракту. Вищезазначені санкції підлягають виплаті Лізингоодержувачем упродовж 10 (десяти) робочих днів після надіслання відповідної вимоги ТОВ «Порше Лізинг Україна», не зважаючи на можливе розірвання Контракту ТОВ «Порше Лізинг Україна».
 • Лізингоодержувач зобов'язаний негайно повідомляти ТОВ «Порше Лізинг Україна» про будь-яку передбачувану затримку сплати Платежів або прострочення, що вже відбулося за тел. +380 / 44 / 4986601 або на електрону адресу service@porschefinance.ua Вищезгадане повідомлення як таке не вважається підставою для подовження строку здійснення Платежу.

Для отримання додаткової інформації необхідно надіслати запит (на service@porscheleasing.com.ua) та вказати номер договору.

Кредит

 • Рахунки формуються та відправляються клієнтам в перших числах місяця (в першу чергу електронною поштою, потім Укрпоштою).
 • Рахунки не виставляються за місяць, в якому було видано кредит.


Позичальник повинен сплачувати щомісячні платежі до 15 чила поточного місяця. У разі несвоєчасної сплати даних рахунків до Позичальника застосовуються наступні санкції:

 • Пеня у розмірі 10% річних від суми заборгованості за кожен день прострочення до моменту повної виплати;
 • Штрафні санкції за вимоги щодо сплати, надіслані ТОВ «Порше Мобіліті» в українських гривнях у розмірі еквіваленту 15 Євро чи 20 дол. США відповідно до еквіваленту Суми кредиту у Кредитному договорі за обмінним курсом банку, зазначеного у Кредитному договорі на момент направлення Компанією першої вимоги щодо сплати, та відповідно у розмірі еквіваленту 20 Євро чи 25 дол. США в українських гривнях за направлення другої вимоги щодо сплати за обмінним курсом банку, зазначеного у Кредитному договорі на момент направлення Компанією такої вимоги, та у розмірі еквіваленту 25 Євро чи 30 дол. США в українських гривнях за направлення третьої вимоги щодо сплати за обмінним курсом банку, зазначеного у Кредитному договорі на момент направлення Компанією такої вимоги (якщо Компанія вирішить надіслати таку третю вимогу).
 • Збитки, заподіяні у зв'язку з неналежним виконанням Кредитного договору, повинні бути відшкодовані винною Стороною у повному обсязі, понад передбачені штрафні санкції.
 • Позичальник має право адресувати запитання стосовно поточної та/або простроченої заборгованості за тел. +380 / 44 / 4986601.

 • Дострокове повернення кредиту в повному обсязі можливе в будь-який момент. У випадку, якщо позичальник звернувся за рахунком до 15 числа, проценти за поточний місяць не сплачуються, якщо після 15 числа, проценти за поточний місяць мають бути сплачені згідно з графіком; рахунки на дострокове повернення кредиту в повному обсязі дійсні протягом трьох робочих днів;
 • Рахунки на більшу суму (ніж в графіку погашення) виставляються на підставі заяви клієнта у вигляді листа на електронну пошту service@porschemobility.com.ua: «Прошу виставити рахунок на суму ____ грн. Кредитний договір №5000****, оформлений на ПІБ». Такі листи потрібно направляти до 2 числа поточного місяця;
 • Для отримання рахунків за Вашим договором фінансування електронною поштою необхідно надіслати повідомлення з Вашої електронної скрині на адресу service@porschemobility.com.ua з наступною темою "E‑mail", текстом "Прохання направляти рахунки для договору фінансування №5000****".

У випадку виїзду за кордон на автомобілі, який перебуває в заставі ТОВ «Порше Мобіліті», необхідно надіслати запит електронною поштою (на service@porschefinance.ua) наступного формату: «Прошу дати дозвіл на виїзд за кордон на автомобілі _____, кредитний договір №5000****, в період з 01.01.12 по 10.01.12».

Страхування

Страховий тариф, розмір страхової суми та умови страхування не змінюються незалежно від кількості заявлених страхових випадків та суми виплат за ними протягом всього строку дії договору страхування.

Так, можливо сплачувати страховий платіж у складі місячного кредитного платежу, при умові оформлення додаткової угоди до договору кредиту (програма "каско в кредит").

 • Щомісячна сплата 1/12 річної страхової премії в складі рахунка на погашення щомісячного платежу за кредитом.
 • Відсоткова ставка така ж сама, як і за договором кредиту та нараховується лише на 1/12 частину річної страхової премії на строк фактичного використання суми кредиту - один календарний місяць.
 • КАСКО в кредит оформлюється в якості додаткового кредиту на загальну суму страхових платежів до закінчення дії договору кредиту з щомісячними траншами.
 • Порше Мобіліті сплачує на розрахунковий рахунок страхової компанії місячний платіж за Клієнта, а Клієнт повертає цей платіж разом з щомісячним платежем за кредит.
 • У випадку настання страхового випадку, страхова компанія здійснить страхове відшкодування без утримання несплаченої частки страхового платежу, навіть в перший місяць оформлення КАСКО в кредит, не дивлячись на те, що за страховку Клієнт платить щомісячно.
 • У разі дострокової сплати позичальником всієї суми заборгованості за кредитним договором, договір страхування продовжує свою дію до закінчення року страхування, протягом якого відбулось закриття кредитного договору. При закритті кредитного договору, остаточний рахунок включатиме залишок суми заборгованості за основним кредитом та суму несплачених до закінчення поточного року страхування місячних страхових платежів.

Виплата страхового відшкодування у разі конструктивного знищення або викрадення автомобіля здійснюється з урахуванням ринкової вартості автомобіля у валюті фінансування але в гривневому еквіваленті за курсом обміну на день настання страхового випадку.

Територія дії договору страхування - Україна, за винятком АР Крим, Донецької та Луганської областей, країн Європи та СНД.

Обмеження щодо місця зберігання автомобіля відсутні, в тому числі вночі.

Ремонт можливий виключно на офіційних дилерських центрах протягом всього строку дії договору фінансування.

Так, договором страхування покриваються пошкодження внаслідок грубого порушення правил дорожнього руху (проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника; виїзд на зустрічну смугу руху і/ або перетин подвійної осьової лінії; перевищення швидкості більш як на 20 км/год).