Страхові партнери

В рамках міжнародних угод ми стратегічно співпрацюємо з найкращими страховими компаніями і пропонуємо послуги на ексклюзивних умовах.
З нашим страхуванням Ви завжди у безпеці!

UNIQA

Стабільна, інноваційна і надійна страхова компанія, що працює на ринку України більше 27 років. Нові технології та бізнес-рішення, які застосовує компанія , забезпечують найкращий сервіс за конкурентними цінами, і задовольняють потреби клієнтів. Стабільна і надійна робота дозволяє компанії з року в рік збільшувати кількість клієнтів і зберігати репутацію надійного фінансового партнера.

На сайт UNIQA

ARX

Коли світ нестабільний, лише впевненість допомагає клієнтам сконцентруватись на майбутньому, на його створенні та досягненнях. Ми надаємо нашим клієнтам можливість думати не про проблеми, які ми вирішимо, а про досягнення.
Ми прозора компанія, що завжди відкрита до діалогу. Ми впевнені, що саме так можна вибудувати дружні та чесні відносини з кожним клієнтом.

На сайт ARX

Страхова компанія «УСГ»

Сучасна та динамічна страхова компанія національного масштабу зі 100% іноземним капіталом. Місія компанії полягає у забезпеченні кожного громадянина повними, якісними, доступними та першокласними послугами у сфері страхування, виправдовуючи та перевершуючи очікування клієнтів та залишаючись при цьому стійким лідером по всій Україні.

На сайт УСГ

UNIVERSALNA

Місія: «Ми працюємо для того, щоб Ви могли спокійно і не відволікаючись займатись своїми справами та бути впевненим, що Ваше здоров'я, майно, бізнес та активи під надійним захистом».

На сайт UNIVERSALNA

Зв'яжіться з нами!

У Вас виникли запитання чи Ви хотіли б отримати більше інформації про наші послуги?

Наш представник із задоволенням проконсультує Вас. Разом ми дізнаємося, які рішення найкраще відповідають Вашим потребам.

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ