Страхування

Безпечно з Porsche Finance Group.
На додаток до привабливих пропозицій лізингу та кредитування, Porsche Finance Group пропонує продукти, пов’язані з безпекою. Оберіть з нашого широкого асортименту продуктів саме ті страхові рішення, які потрібні саме Вам. Ми вам допоможемо!

Зв'яжіться з нами

Наші переваги

НАДІЙНІСТЬ

Страхові партнери Porsche Finance Group є лідерами ринку послуг страхування автомобілів в Європі та Україні. В рамках міжнародних угод ми маємо стратегічне партнерство зі страховими компаніями. Таким чином, ми можемо впливати на якість роботи.

Зручність

Після оголошення страхового випадку в колл-центр страхової компанії Вам потрібно звернутися до дилерського підприємства. Немає потреби надавати автомобіль для огляду та документи в офіс страхової компанії - все це Ви зможете зробити у Вашого дилера.

Передбачуваність

Умови страхування незалежно від кількості заявлених страхових випадків та суми виплат за ними: розмір страхової суми, страхова премія та франшиза не змінюються протягом всього строку дії договору страхування незалежно від характеру пошкоджень.

Страхові партнери

В рамках міжнародних угод ми стратегічно співпрацюємо з найкращими страховими компаніями і пропонуємо послуги на ексклюзивних умовах.
З нашим страхуванням Ви завжди у безпеці!

Дізнатися більше

Страхування Вашого автомобіля

Зелена картка

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності за кордоном

Міжнародний страховий сертифікат, наявність якого є обовʼязковою умовою для виїзду на автомобілі за кордон.

ОСЦПВ

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Обовʼязковий вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих.

ДЦВ

Добровільне страхування цивільної відповідальності власника наземного транспорту

Добровільне страхування, яке забезпечує збільшення лімітів відшкодування за полісом автоцивілки.

КАСКО

Добровільне страхування наземного транспорту

Страхування транспортного засобу від збитку, зокрема, ДТП, погодних умов, протиправних дій третіх осіб та викрадення.

ДНС

Страхування від нещасного випадку на транспорті

Передбачає відшкодування шкоди, завданої життю, здоров’ю та працездатності водія та/або пасажирів забезпеченого транспортного засобу в результаті ДТП.

Зв'яжіться з нами!

У Вас виникли запитання чи Ви хотіли б отримати більше інформації про наші послуги?

Наш представник із задоволенням проконсультує Вас. Разом ми дізнаємося, які рішення найкраще відповідають Вашим потребам.

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ

Вас також може зацікавити

Пошук дилера

Шукаєте партнера Porsche Finance Group у вашому регіоні? Наша інтерактивна карта спрощує пошук. Просто оберіть бренд, введіть адресу та легко знайдіть дилера, якому довіряєте.

Лізинг

Станьте ближче до автомобіля своєї мрії! Запрошуємо пересвідчитись в індивідуальності нашої пропозиції та в перевагах лізингу від Porsche Finance Group.

Кредит

Бажання отримати автомобіль Вашої мрії можна легко реалізувати! Не обов’язково вносити повну вартість покупки, Ви можете легко розділити її на щомісячні платежі.