Кредит

Від мрії про автомобіль до реалізації цієї мрії.

За допомогою кредитних варіантів Porsche Finance Group Ukraine бажання отримати автомобіль Вашої мрії можна дуже легко реалізувати. Не обов’язково вносити повну вартість покупки, Ви можете легко розділити її на щомісячні платежі. Платежі підібрані індивідуально під Ваші можливості і гарантують, що Ви зможете отримати автомобіль своєї мрії вже сьогодні.

Переваги кредиту від Porsche Finance Group Ukraine

За умови надання повного пакета документів термін розгляду справи складає 2 години для фізичних осіб та ФОП і 24 години для юридичних осіб.

Максимально просте оформлення фінансування без необхідності відкриття рахунків та оформлення кредитних / зарплатних карт.

Значна економія часу: всі послуги з одних рук. Немає потреби відвідувати окремо автосалон та відділення банку. Подання документів і підписання угоди відбувається на дилерському підприємстві.

Можливість дострокового закриття договіру фінансування без обмежень (у лізингу не раніше 1 року).

Автоматична рекалькуляція. Кошти, оплачені у сумі понад щомісячний платіж, автоматично зараховуються на погашення тіла кредиту відповідно до умов договору.

Можливість оформлення кредиту із залишковою вартістю, частина суми фінансування буде віднесена на останній платіж. Це зменшить щомісячне навантаження.

Немає необхідності доплачувати КАСКО до кінця страхового року при достроковому закритті договору. Натомість, Ви матимете можливість оформити готівкове КАСКО на вигідних умовах і з найкращим наповненням від СК-партнерів PFG Ukraine.

Разом із основною сумою фінансування Ви отримуєте вигідну відсоткову ставку на оплату КАСКО.

Наші умови

Процентна ставка (річна) % (змінювана) 16,99% (розраховується на основі ставки UIRD).*
Авансовий платіж від 25%
Термін фінансування до 60 місяців
Адміністративний платіж 2,5% від суми фінансування

Ставка переглядається два рази на рік у випадку, якщо UIRD зміниться більше, ніж на 1 процентний пункт.
Список необхідних документів
Кредитує ТОВ «Порше Мобіліті» (ліцензія, розпорядження Нацкомфінпослуг № 2199 від 01.06.2017)
*UIRD 6M (Ukrainian Index of Retail Deposits Rates) - шестимісячна ставка українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб, без урахування комісій (Детальніше тут).
Ставка переглядається 2 рази у випадку, якщо UIRD зміниться більше, ніж на 1 процентний пункт.

Зв'яжіться з нами!

У Вас виникли запитання чи Ви хотіли б отримати більше інформації про наші послуги?

Наш представник із задоволенням проконсультує Вас. Разом ми дізнаємося, які рішення найкраще відповідають Вашим потребам.

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ

Вас також може зацікавити

Пошук дилера

Шукаєте партнера Porsche Finance Group Ukraine у вашому регіоні? Наша інтерактивна карта спрощує пошук. Просто оберіть бренд, введіть адресу та легко знайдіть дилера, якому довіряєте.

Страхування

З нашим страхуванням Ви завжди в безпеці. В рамках міжнародних угод ми стратегічно співпрацюємо з найкращими страховими компаніями.

Лізинг

Станьте ближче до автомобіля своєї мрії! Запрошуємо пересвідчитись в індивідуальності нашої пропозиції та в перевагах лізингу від Porsche Finance Group Ukraine.