Фінансовий та оперативний лізинг

Лізинг - одна з альтернативних можливостей придбати автомобіль. У цьому випадку автомобіль купує лізингова компанія та передає його в платне користування підприємству або приватній особі. Таким чином, лізинг можна порівняти з довгостроковою орендою, в кінці якої автомобіль стає Вашою власністю або повертається лізинговій компанії.

Не знаєте, який автомобіль взяти в лізинг, який варіант лізингу найкраще підходить особисто під Ваші потреби та бюджет? Отримайте пораду від експертів у автосалоні поблизу.

Звʼяжіться з нами

Варіанти лізингу

Оперативний лізинг

Договір лізингу, за яким лізингоодержувач отримує в платне користування автомобіль. Це довгострокова оренда, економічна суть якої полягає саме в користуванні автомобілем протягом визначеного періоду, а не в його придбанні.

Фінансовий лізинг

Договір лізингу, внаслідок укладення якого лізингоодержувач отримує в платне користування автомобіль. Після закінчення строку договору фінансового лізингу автомобіль переходить у власність лізингоодержувача.

Скористайтеся лізинговою пропозицією від Porsche Finance Group Ukraine

Завдяки лізингу від Porsche Finance Group Ukraine Ви станете ближче до автомобіля своєї мрії!

Знайти найближчого дилера

Переваги лізингу від Porsche Finance Group Ukraine

За умови надання повного пакета документів термін розгляду справи складає 2 години для фізичних осіб та ФОП і 24 години для юридичних осіб.

Максимально просте оформлення фінансування без необхідності відкриття рахунків та оформлення кредитних / зарплатних карт.

Значна економія часу: всі послуги клієнт отримує з одних рук. Немає потреби відвідувати окремо автосалон та відділення банку/лізингову компанію. Подання документів і підписання угоди відбувається в автосалоні.

Можливість дострокового закриття договіру фінансування без обмежень (у лізингу не раніше 1 року). У цей момент буде припинено договір страхування, і Ви матимете можливість оформити готівкове КАСКО на вигідних умовах і з найкращим наповненням від СК-партнерів PFG Ukraine

Всі витрати, пов’язані з реєстрацією авто сплачує лізингова компанія. Це допоможе зменшити фінансове навантаження при купівлі автомобіля.

Лізингова компанія самостійно реєструє авто. Не потрібно їхати в ТСЦ, чекати в черзі та сплачувати реєстраційні платежі.

Можливість оформлення лізингу із залишковою вартістю, частина суми фінансування буде віднесена на останній платіж. Це зменшить щомісячне навантаження.

Помісячна сплата КАСКО. Не потрібно доплачувати вартість КАСКО до кінця страхового року у разі повного дострокового закриття договору.

Відсутність нотаріального посвідчення договору застави – немає різниці скільки коштує авто і який аванс вноситься.

Отримання будь-якої довідки або дозволу за 24 години. Porsche Finance Group Ukraine не бере з клієнтів кошти за їх надання.

Наші умови

Платежі у гривні за курсом до USD EUR UAH
Процентна ставка (річна) % (змінювана) 9,5** 8,5** 14,99**
Авансовий платіж від 10% від 10% від 10%
Термін фінансування до 60 місяців до 60 місяців до 60 місяців
Адміністративний платіж 2,5% від суми фінансування 2,5% від суми фінансування 2,5% від суми фінансування

Фінансування для фізичних осіб пропонується виключно в гривні.
Фінансування для юридичних осіб та ФОП пропонується в гривні, доларах та євро.

* Виплати здійснюються у гривні за комерційним курсом станом на робочий день, що передує дню виставлення рахунка. Відсоткова ставка, розраховується на основі: тримісячної ставки LIBOR для доларів США/ тримісячної ставки EURIBOR для євро (середньозважена відсоткова ставка по міжбанківським кредитам/депозитам, що публікується міжнародним інформаційним агентством Рейтерс (Reuters) та в інших ЗМІ (в тому числі www.bank.gov.ua, www.theice.com); UIRD - шестимісячної ставки Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб, що розраховується за методикою, розробленою компанією «Thomson Reuters» спільно з НБУ. послуги фін. лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008), ліцензія на надання послуг фінансового лізингу, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).
**Без урахування комісій, витрат на страхування та зборів до Пенсійного фонду.

Зв'яжіться з нами!

У Вас виникли запитання чи Ви хотіли б отримати більше інформації про наші послуги?

Наш представник із задоволенням проконсультує Вас. Разом ми дізнаємося, які рішення найкраще відповідають Вашим потребам.

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ

Популярні запитання (FAQ)

При кредиті основна увага зосереджена на придбанні автомобіля. У випадку лізингу акцент робиться на використанні протягом певного періоду. Власником транспортного засобу залишається ТОВ "Порше Лізинг Україна".

Для фізичних осіб: Так, Ви маєте право уповноважувати будь-яких інших фізичних осіб на користування автомобілем за наявності попередньої письмової згоди ТОВ "Порше Лізинг Україна", за умови суворого дотримання ними положень цього Контракту та чинних правил дорожнього руху.

Для юридичних осіб: Так, Ви маєте право уповноважувати своїх працівників користуватися Об’єктом лізингу за умови суворого дотримання ними положень цього Контракту та чинних правил дорожнього руху.

Так, для виїзду за кордон на автомобілі, який перебуває в лізингу, необхідно оформити доручення від ТОВ "Порше Лізинг Україна".

Вас також може зацікавити

Пошук дилера

Шукаєте партнера Porsche Finance Group Ukraine у вашому регіоні? Наша інтерактивна карта спрощує пошук. Просто оберіть бренд, введіть адресу та легко знайдіть дилера, якому довіряєте.

Страхування

З нашим страхуванням Ви завжди в безпеці. В рамках міжнародних угод ми стратегічно співпрацюємо з найкращими страховими компаніями.

Кредит

Бажання отримати автомобіль Вашої мрії можна легко реалізувати! Не обов’язково вносити повну вартість покупки, Ви можете легко розділити її на щомісячні платежі.