Популярні запитання (FAQ)

У Вас виникли запитання?
Тут Ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про лізинг, кредит та страхування.

Якщо Ви все ще не знайшли відповідь, будь ласка, зв’яжіться з нами:

Звʼяжіться з нами

Лізинг

Це вид інвестиційної діяльності, який передбачає користування майном за певну платню, на певних умовах, протягом визначеного строку, що обумовлюється в договорі, з правом викупу по закінченню терміну дії договору.

Для юридичних осіб:

 • Немає необхідності створювати власне автомобільне господарство.
 • Автомобіль не може бути предметом податкового арешту, також не можуть бути накладені обтяження третіх осіб.
 • Немає необхідності оформляти Договір Застави, завіряти його нотаріально та сплачувати Державне мито.
 • Комісійні платежі у межах Договору Лізингу відносяться на валові витрати та зменшують базу оподаткування.
 • Податковий кредит на всю суму вартості лізингового Договору виникає в момент передачі автомобіля (крім легкових автомобілів).
 • Немає регіональної залежності.

Для фізичних осіб:

 • Термін розгляду справи не перевищує 3 днів. За умови надання повного пакету документів.
 • Ви маєте можливість розподілити платежі за Договором КАСКО-Страхування на рік зі сплатою рівними частинами щомісячно.
 • Ви маєте можливість розподілити внесок до Пенсійного Фонду на весь термін лізингу.
 • Немає необхідності оформляти Договір Застави, завіряти його нотаріально та сплачувати Державне мито.
 • Автомобіль не може бути предметом податкового арешту, також не можуть бути накладені обтяження третіх осіб.
 • Відсутність регіональної залежності.

Фінансування здійснюється в гривні. Але в залежності від умов обраного фінансового продукту, розмір щомісячних платежів може залежати від курсу валюти, вказаної в умовах договору.

Так, але не раніше як після 12 місяців дії договору. Для цього Вам потрібно буде виплатити залишкову вартість автомобіля та комісію за дострокове припинення договору лізингу.

Більше інформації про фінансові послуги та страхування від Porsche Finance Group Ukraine ви можете дізнатися від експертів у автосалоні поблизу.

 • Рахунки формуються та відправляються клієнтам в перших числах місяця (в першу чергу електронною поштою, потім укрпоштою).
 • Якщо контракт було активовано в другій половині місяця, графік лізингових платежів зміщується на один місяць (наприклад, якщо контракт було активовано 20 травня, то наступний рахунок клієнту буде виставлено лише в липні).
 • Для отримання рахунків за Вашим договором фінансування електронною поштою необхідно надіслати повідомлення з Вашої електронної скрині на адресу service@porschefinance.ua з наступною темою "E‑mail", текстом "Прохання направляти рахунки для договору фінансування №0000****".

 • Дострокове закриття Договору фінансового лізингу можливе лише після сплати дванадцяти платежів (тобто наприкінці 12 місяця дії договору).
 • Рахунки на дострокове закриття Договору фінансового лізингу виставляються в другій половині місяця, тобто рахунок за поточний місяць має бути сплачений, після чого Лізингоодержувач направляє заяву електронною поштою на адресу service@porscheleasing.com.ua в наступному вигляді: «Прошу виставити рахунок для дострокового закриття договору №0000****, оформлений на ПІБ». Разом з рахунком на дострокове закриття Лізингоодержувач отримує додаткові документи (акт остаточного виконання зобов'язань сторонами, акт прийому-передачі, угоду про перегляд ціни). Для зняття автомобіля з реєстрації необхідно надати оновлені фотографії автомобіля в електронному вигляді (фотографії ТЗ в цілому, салону та номерів кузову: на склі, на кузові та дублююча табличка).
 • При частковому достроковому погашенні сума має бути кратною стандартному лізинговому платежу. В цьому випадку клієнт отримує разом з рахунком оновлений графік лізингових платежів (період лізингу залишається незмінним, зменшується розмір лізингових платежів). Заяви на часткове дострокове погашення потрібно направляти до 2 числа кожного місяця.

Для виїзду за кордон на автомобіль, який перебуває в лізингу, необхідно оформити нотаріальне доручення та тимчасове свідоцтво про реєстрацію автомобіля. Для цього Лізингоодержувачу потрібно письмово звернутися до ТОВ "Порше Лізинг Україна".


Лізингоодержувач повинен сплачувати щомісячні платежі до 15 числа поточного місяця. У разі несвоєчасної сплати даних рахунків до Лізингоодержувача застосовуються наступні санкції:

 • Пеня у розмірі 10% річних від вчасно невиплаченої суми за кожен день затримки до моменту повної виплати Платежу.
 • Штрафні санкції за вимоги щодо сплати, надіслані ТОВ «Порше Лізинг Україна»: еквівалент 15 дол. США/Євро за першу вимогу, еквівалент 20 дол. США/Євро за другу вимогу, еквівалент 25 дол. США/Євро за третю вимогу (якщо ТОВ «Порше Лізинг Україна» вирішить надіслати таку третю вимогу).
 • Компенсація будь-яких витрат, понесених ТОВ «Порше Лізинг Україна» та/або винагороди, включаючи, окрім іншого, гонорари юристам, судові та позасудові витрати, нараховані/виплачені з метою відшкодування сум, не виплачених Лізингоодержувачем у відповідності до Контракту. Вищезазначені санкції підлягають виплаті Лізингоодержувачем упродовж 10 (десяти) робочих днів після надіслання відповідної вимоги ТОВ «Порше Лізинг Україна», не зважаючи на можливе розірвання Контракту ТОВ «Порше Лізинг Україна».
 • Лізингоодержувач зобов'язаний негайно повідомляти ТОВ «Порше Лізинг Україна» про будь-яку передбачувану затримку сплати Платежів або прострочення, що вже відбулося за тел. +380 / 44 / 4986601 або на електрону адресу service@porschefinance.ua Вищезгадане повідомлення як таке не вважається підставою для подовження строку здійснення Платежу.

Для отримання додаткової інформації необхідно надіслати запит (на service@porscheleasing.com.ua) та вказати номер договору.

Кредит

 • Рахунки формуються та відправляються клієнтам в перших числах місяця (в першу чергу електронною поштою, потім Укрпоштою).
 • Рахунки не виставляються за місяць, в якому було видано кредит.

 • Дострокове повернення кредиту в повному обсязі можливе в будь-який момент. У випадку, якщо позичальник звернувся за рахунком до 15 числа, проценти за поточний місяць не сплачуються, якщо після 15 числа, проценти за поточний місяць мають бути сплачені згідно з графіком; рахунки на дострокове повернення кредиту в повному обсязі дійсні протягом трьох робочих днів;
 • Рахунки на більшу суму (ніж в графіку погашення) виставляються на підставі заяви клієнта у вигляді листа на електронну пошту service@porschemobility.com.ua: «Прошу виставити рахунок на суму ____ грн. Кредитний договір №5000****, оформлений на ПІБ». Такі листи потрібно направляти до 2 числа поточного місяця;
 • Для отримання рахунків за Вашим договором фінансування електронною поштою необхідно надіслати повідомлення з Вашої електронної скрині на адресу service@porschemobility.com.ua з наступною темою "E‑mail", текстом "Прохання направляти рахунки для договору фінансування №5000****".

У випадку виїзду за кордон на автомобілі, який перебуває в заставі ТОВ «Порше Мобіліті», необхідно надіслати запит електронною поштою (на service@porschefinance.ua) наступного формату: «Прошу дати дозвіл на виїзд за кордон на автомобілі _____, кредитний договір №5000****, в період з 01.01.12 по 10.01.12».

Страхування

Страховий тариф, розмір страхової суми та умови страхування не змінюються незалежно від кількості заявлених страхових випадків та суми виплат за ними протягом всього строку дії договору страхування.

Так, можливо сплачувати страховий платіж у складі місячного кредитного платежу, при умові оформлення додаткової угоди до договору кредиту (програма "каско в кредит").

Виплата страхового відшкодування у разі конструктивного знищення або викрадення автомобіля здійснюється з урахуванням ринкової вартості автомобіля у валюті фінансування але в гривневому еквіваленті за курсом обміну на день настання страхового випадку.

Територія дії договору страхування - Україна, за винятком АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Обмеження щодо місця зберігання автомобіля відсутні, в тому числі вночі.

Ремонт можливий виключно на офіційних дилерських центрах протягом всього строку дії договору фінансування.

Так, договором страхування покриваються пошкодження внаслідок грубого порушення правил дорожнього руху (проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника; виїзд на зустрічну смугу руху і/ або перетин подвійної осьової лінії; перевищення швидкості більш як на 20 км/год).