СИСТЕМА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОРУШЕННЯ (WHISTLEBLOWER SYSTEM)

Дотримання законодавчих та внутрішніх правил є головним пріоритетом у Компанії. Ми можемо уникнути шкоди по відношенню до нашої компанії, наших співробітників та ділових партнерів лише за умови дотримання правил та стандартів. Таким чином, неправомірні дії повинні бути швидко ідентифіковані, пропрацьовані та негайно усунуті.

Це вимагає пильності з боку кожного, а також готовності привертати увагу до можливих Серйозних порушень законодавства на підставі обгрунтованих підозр. Ми також цінуємо інформацію такого характеру від ділових партнерів, клієнтів та інших третіх сторін. Повідомлення до Офісу із розслідувань можна направляти будь-коли та будь-якою мовою.

Система повідомлення про порушення гарантує максимально можливий захист заявників та причетних осіб. Розслідування розпочинається лише після ретельного вивчення фактів та на основі обґрунтованої підозри порушення законодавства. Слідчий процес базується на принципах суворої конфіденційності та секретності, враховуючи базові цінності - чесність, швидкість та делікатність.

Повідомлення може бути надіслано одним із вказаних внутрішніх та зовнішніх каналів зв'язку:

Телефон гарячої лінії

Міжнародний цілодобовий та безкоштовний номер: +800 444 46300*.
*Якщо Ваш оператор зв'язку не підтримує послугу безкоштовних дзвінків, Ви можете скористатися платною лінією: +49 5361 946300.
Якщо виникнуть технічні проблеми із доступом на гарячу лінію, будь ласка використовуйте інші зазначені канали зв'язку для Вашого звернення до Офісу із розслідувань.

Business Keeper Monitoring System (BKMS) для подачі онлайн звернення

Ви можете скористатися платформою комунікацій, щоб зв'язатися Офісом з розслідувань, обмінятися документами та провести діалог з адвокатами через окрему поштову скриньку. Ця система є конфіденційною та захищеною. Заявники можуть залишатися анонімними. Якщо Ви хочете надіслати конфіденційне звернення юристам в Офіс із розслідувань, можна скористатися захищеним каналом для онлайн звернень для надсилання повідомлення.

Електронна адреса

Ви можете зв'язатися із Офісом із розслідувань за електронною адресою: io@volkswagen.de
Якщо ви надсилаєте електронний лист, будь ласка, майте на увазі, що існує ймовірність, що особисті дані, та дані, які відстежуються (напр. IP-адреса), можуть бути розпізнані. Ця інформація може потенційно містити дані щодо особи відправника. Це стосується також облікових записів електронної пошти, які були створені спеціально для цілей системи Whistleblower.

Омбудсмен Концерну VW

Омбудсмен - це термін, узятий зі шведського слова «посередник» або «законний представник». Доктор Райнер Бухерт і Томас Рорбах, зовнішні омбудсмени, призначені Концерном Volkswagen, виступають спеціальними радниками для отримання повідомлень про можливі порушення законодавства або внутрішніх політик, або будь-якого іншого виду поведінки, яка спричиняє негативні наслідки, а також розглядають повідомлення з точки зору їх правдоподібності і вагомості. Вони консультуються з заявником, якщо це необхідно і якщо особа заявника відома. Нарешті, вони передають всю інформацію, узгоджену з заявником, до Офісу із розслідувань для подальшої обробки.
Вся інформація розглядається як конфіденційна, і саме особа, що повідомляє про порушення, вирішує, чи бажає він (-на) розкривати свою особу. Омбудсмени, призначені Групою, гарантують, що повідомлення заявників, які не бажають бути ідентифікованими Компанією, передаються до Офісу із розслідувань анонімно.
Якщо ви хочете зв'язатися з омбудсменом Volkswagen, ви можете знайти контакти за посиланням на домашню сторінку: www.ombudsmen-of-volkswagen.com

Поштова скринька

Central Investigation Office
Volkswagen AG, Central Investigation Office
Mailbox 1717
Berliner Ring 2
38436 Вольфсбург, Німеччина

Особиста зустріч

Volkswagen AG, Central Investigation Office
Berliner Ring 2
38436 Вольфсбург, Німеччина

Будь ласка, запишіться на зустріч заздалегідь, надіславши листа на електронну адресу io@volkswagen.de.