Правила поведінки

Оскільки Porsche Finance Group є міжнародним підприємством і частиною Porsche Holding, дотримання стандартів означає, що його співробітники на додачу до вимог законодавства дотримуються моральних принципів, які значно об'ємніші за букву закону. Ці норми викладені у Кодексі ділової етики компанії. Безумовно, вони застосовуються у підрозділах усіх рівнів та в усіх країнах, де представлений Porsche Holding.

За довготривалий період свого існування Porsche Holding завоював виняткову репутацію у більш ніж 20 європейських країнах, у Китаї і Південній Америці. А завдяки соціальній відповідальності та високим стандартам етики Porsche Holding став найуспішнішою європейською компанією з продажу автомобілів.
Porsche Holding дотримується всіх законів та правил компанії, а також виконує функції відповідального бізнес-партнера та члена нашого суспільства. Це означає непохитну прихильність слідувати принципам.

Що таке Compliance?

Compliance означає дотримання законів, правил та внутрішніх норм компанії. Принципи Compliance базуються на основі законодавчих норм та спрямовані на запобігання порушенням до моменту їх виникнення.

Що таке Intergrity?

Intergrity означає робити правильну справу на основі особистих переконань - діяти відповідально під час взаємодії з колегами, діловими партнерами та в суспільстві. Ось чому Compliance та Intergrity - це не лише те, до чого прагне наша компанія, - ми вважаємо їх важливими складовими нашої корпоративної культури.

Перейти на сайт Porsche Holding.