Правила протидії корупції та сприяння чесній конкуренції

Porsche Finance Group у складі Porsche Holding виступає за стабільну економічну діяльність та справедливість у ділових відносинах. Одним із показників успішності для неї є дотримання високого рівня бізнес-репутації. Тому у Porsche Finance Group Ukraine розроблено та запроваджено правила, що допоможуть протидіяти корупції (Anti-Corruption Guidelines), а також норми, які сприятимуть чесній конкуренції (Anti-trust Guidelines).

Кожен із документів містить чіткі визначення основних понять відповідно до міжнародного законодавства, а також детальне пояснення питань, що можуть бути корисними й важливими для працівників. Приміром, в Інструкції з питань протидії корупції на прикладах розглянуто ситуації, за яких може виникнути корупція, а також надано поради співробітнику, яким чином поводитись у таких випадках.

В Інструкції з питань захисту економічної конкуренції розглянуто теми, що пов'язані з конкуренцією на ринку, підвищенням обізнаності кожного співробітника щодо антимонопольного законодавства - не лише національного, а й міжнародного. Що таке монопольні дії, у яких випадках обмін інформацією між компаніями є незаконним, якими є наслідки порушення законодавства про захист конкуренції - відповіді на всі ці питання кожен працівник може знайти в «Інструкції...»