FAQ

Порядок виставлення щомісячних рахунків
  • Рахунки формуються та відправляються клієнтам в перших числах місяця (в першу чергу електронною поштою, потім укрпоштою);

  • Рахунки не виставляються за місяць, в якому було видано кредит.

Порядок дострокового повернення кредиту (частково/у повному обсязі)
  • Дострокове повернення кредиту в повному обсязі можливе в будь-який момент. У випадку, якщо позичальник звернувся за рахунком до 15 числа, проценти за поточний місяць не сплачуються, якщо після 15 числа, проценти за поточний місяць мають бути сплачені згідно з графіком; рахунки на дострокове повернення кредиту в повному обсязі дійсні протягом трьох робочих днів;

  • Рахунки на більшу суму (ніж в графіку погашення) виставляються на підставі заяви клієнта у вигляді листа на електронну пошту service(kwfat)porschemobility.com(kwfdot)ua: «Прошу виставити рахунок на суму ____ грн. Кредитний договір №5000****, оформлений на ПІБ». Такі листи потрібно направляти до 2 числа поточного місяця;

  • Для отримання рахунків за Вашим договором фінансування електронною поштою необхідно надіслати повідомлення з Вашої електронної скрині на адресу service(kwfat)porschemobility.com(kwfdot)ua з наступною темою "E‑mail", текстом "Прохання направляти рахунки для договору фінансування №5000****".

Виїзд за кордон

У випадку виїзду за кордон на автомобілі, який перебуває в заставі ТОВ «Порше Мобіліті», необхідно надіслати запит електронною поштою (на service(kwfat)porschefinance(kwfdot)ua) наступного формату: «Прошу дати дозвіл на виїзд за кордон на автомобілі _____, кредитний договір №5000****, в період з 01.01.12 по 10.01.12».

Оплата рахунків

Позичальник повинен сплачувати щомісячні платежі до 15 числа поточного місяця. У разі несвоєчасної сплати даних рахунків до Позичальника застосовуються наступні санкції:

  • Пеня у розмірі 10% річних від суми заборгованості за кожен день прострочення до моменту повної виплати;

  • Штрафні санкції за вимоги щодо сплати, надіслані ТОВ «Порше Мобіліті» в українських гривнях у розмірі еквіваленту 15 Євро чи 20 дол. США відповідно до еквіваленту Суми кредиту у Кредитному договорі за обмінним курсом банку, зазначеного у Кредитному договорі на момент направлення Компанією першої вимоги щодо сплати, та відповідно у розмірі еквіваленту 20 Євро чи 25 дол. США в українських гривнях за направлення другої вимоги щодо сплати за обмінним курсом банку, зазначеного у Кредитному договорі на момент направлення Компанією такої вимоги, та у розмірі еквіваленту 25 Євро чи 30 дол. США в українських гривнях за направлення третьої вимоги щодо сплати за обмінним курсом банку, зазначеного у Кредитному договорі на момент направлення Компанією такої вимоги (якщо Компанія вирішить надіслати таку третю вимогу).

  • Збитки, заподіяні у зв'язку з неналежним виконанням Кредитного договору, повинні бути відшкодовані винною Стороною у повному обсязі, понад передбачені штрафні санкції.

  • Позичальник має право адресувати запитання стосовно поточної та/або простроченої заборгованості за тел. +380 / 44 / 4986601.

Як сплатити більше ніж за графіком

Шляхи зв'язку з компанією

Візит в офіс

Перший щомісячний рахунок

Дострокове закриття договору

Виїзд за кордон

Зміна особистих даних