УНІКА стабільна, інноваційна і надійна страхова компанія, що працює на ринку України більше 23 років. Нові технології та бізнес-рішення, які застосовує компанія, забезпечують найкращий сервіс за конкурентними цінами, і задовольняють потреби клієнтів. Стабільна і надійна робота дозволяє компанії з року в рік збільшувати кількість клієнтів і зберігати репутацію надійного фінансового партнера.

Сервіси для клієнтів

Кабінет клієнта myUNIQA 

 

 Представляємо новий онлайн-сервіс для клієнтів Страхової компанії «УНІКА» - фізичних осіб - Кабінет клієнта myUNIQA. Отримуйте інформацію про Ваші договори та страхові випадки, оплачуйте чергові платежі, замовляйте пролонгацію, надавайте необхідні документи, задайте питання персональному менеджерові щодо покупки або страхового випадку - все це та багато іншого в Кабінет клієнта myUNIQA.

 

  Увійти           Зареєструватись

 

Сплатити страховий платіж онлайн 

 

Якщо Вам необхідно купити страховий поліс або оплатити Уніка Лайф, але немає часу і бажання для відвідування офісу Банку або страхової компанії - на допомогу прийде сервіс онлайн платежів. Всі послуги доступні в режимі 24/7. Все що від вас потрібно - наявність діючої платіжної картки і пристрій, що підтримує вихід в Інтернет (наприклад, комп'ютер, планшет або смартфон).

 

 

Розрахувати вартість поліса КАСКО онлайн

 

Розрахуйте вартість КАСКО онлайн та дізнавайтеся про всі переваги страхування у партнерів Porsche Finance Group Ukraine  

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати, звернувшись до відповідальних працівників Porsche Finance Group Ukraine:

Тел. +38 (044)498 66 01 (внутр. 1214 або 1262)

 

Ліцензія: ПрАТ «СК «УНІКА» Серія АЕ № 293990 від 07.08.2014 року.