Євро КАСКО

 З радістю повідомляємо, що Porsche Finance Group Ukraine разом зі страховими партнерами підготували спеціальну пропозицію для готівкових клієнтів.

Страхові компанії ПАТ "Страхова компанія "Уніка, СК "Українська страхова група" , СК "ARX" пропонують ексклюзивні тарифи КАСКО* для нових автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT та Porsche, що будуть придбані за готівку, а також:

  • поліс ОСЦПВ від УСГ у подарунок на кожен рік страхування,
  • надання Страхувальнику  підмінного автомобіля на час сервісного обслуговування Volkswagen, Audi та SEAT у офіційного дилера.

Моє ім`я Наталя. Я - фінансовий менеджер по роботі з клієнтами і з радістю відповім на Ваші запитання щодо продукту "Євро КАСКО".

+380 / 067/5486462

Умови УСГ UNIQA ARX
Територія страхового покриття Україна, країни СНД та Європи Україна, країни СНД та Європи Україна, країни СНД та Європи
Обмеження в віці та стажі водіння Без обмежень Без обмежень Без обмежень
Франшиза на скляні вироби Завжди 0 грн Завжди 0 грн Двічі на рік 0 грн
Франшиза за ризиком "Угон" та при конструктивному знищенні 0% від страхової суми Дорівнює франшизі на пошкодження Дорівнює франшизі на пошкодження
Врахування зносу деталей Без врахування зносу деталей Без врахування зносу деталей Без врахування зносу деталей
Ремонт на СТО офіційного дилера Так Так Так
Зберігання авто протягом нічного часу Обмеження відсутні Обмеження відсутні Обмеження відсутні
Ліміт відповідальності По кожному страховому випадку По кожному страховому випадку По кожному страховому випадку
Можливість сплати страхового платежу частинами Чотири платежі на рік з коефіцієнтом 1,05 Два платежі на рік Чотири платежі на рік

Щодо більш детальної інформації про продукт Ви зможете звернутись до офіційних дилерів Volkswagen, Audi, та SEAT.

*Послуги КАСКО страхування надають наші страхові партнери: ПАТ "Страхова компанія "Уніка" (ліцензія Нацкомфінпослуг: серія АВ № 520674 від 15.03.2010   р.); СК "Українська страхова група" (ліцензія Нацкомфінпослуг: серія АВ № 500320 від 13.01.2010 р.); СК "ARX" (ліцензія Нацкомфінпослуг: серія АВ № 483293 від 17.09.2009 р.). Porsche Finance Group Ukraine співпрацює із страховими партнерами через ТОВ "Порше Страхове Агентство".